Vaheseinad on paljude võimalustega ruumikujundussüsteemid. Valikus on kolme tüüpi vaheseinu - moodulvaheseinad, kergvaheseinad ja täisklaasvaheseinad. Erinevate profiilide ning avatäite viimistlusmaterjalide kasutamine loob võimaluse büroode, haiglate, hotellide, kaubanduskeskuste, toitlustusasutuste ja eramute mitmekesiseks kujundamiseks.

VäliseinätVäliseinätVäliseinätVäliseinätb_150_100_16777215_00_images_stories_Vaheseinad_v8.jpg

Moodulvaheseinad - paljude võimalustega ning korduvkasutatav ruumikujundussüsteem. Alumiiniumprofiilidest klaasvaheseinad on korrosioonikindlad. Helikindlus saavutatakse mitmesuguste klaaside või klaaspakettide kasutamisega. Klaasvaheseinu on võimalik kasutada nii koos liugustega kui hingedel tahvelustega. Liuguksi saab kasutada kas alumisel juhtsiinil või põrandat vabaks jätval rippsiinil. Vaheseina moodulid on lihtsalt monteeritavad ja demonteeritavad, mis võimaldab vaheseina ruumis vajadusel ümber paigutada. Avatäidete ja profiilide vahel on läbipaistev klaasitihend. Kasutame erinevaid juhtivaid lukustussüsteeme (Abloy, Assa jt).

Kevyet tilanjako seinätKevyet tilanjako seinät

Kergvaheseinad - kergvaheseinad on lihtsalt ümber paigutatavad poolkõrged paneelid (üldjuhul 1600mm), mis on raamistatud alumiiniumprofiilidega. Paneelid toetuvad jalustele ning on omavahel ühendatud fikseerimisklambritega. Avatäideteks on klaas ja/või melamiinplaadid. Kergvaheseinad sobivad tootmis- ja bürooruumide liigendamiseks.

Moduulitilanjako-ovetModuulitilanjako-ovet

Täisklaasvaheseinad - koosnevad vertikaalprofiilideta vaheseinte süsteemist. Kõik kasutatavad klaasid on karastud, 8mm- või 10mm- paksused kirkad või keemiliselt sööviatud mattklaasid. Omanäolise tulemuse saavutamiseks on klaasi peale võimalik kleepida erineva mustriga kilesid. Süsteem on kombineeritav ka moodulvaheseinte süsteemiga, kuna kasutatavad horisontaalprofiilid ühtivad. Täisklaasvaheseinte puhul on võimalik kasutada nii liugsüsteemiga rippuksi kui hingedel tiibuksi.

Täyslasiset tilanjako seinätTäyslasiset tilanjako seinätTäyslasiset tilanjako seinätTäyslasiset tilanjako seinät

WC-kabiinid - koosnevad 24 mm mikrolaminaadiga kaetud niiskuskindlast puitlaastplaadist vaheseintest ja ustega esiseintest.
WC-vaheseinte profiilid valmistatakse anodeeritud alumiiniumist. Kroomitud lukud Primo 1000TP või nuppkäepide riiviga
Üldkasutatavad WC-kabiinid valmistatakse vastavalt tellija mõõtudele.

b_150_100_16777215_00_images_stories_Vaheseinad_wcvaliseinat-1.jpg b_150_100_16777215_00_images_stories_Vaheseinad_wcvaliseinat-2.jpg b_150_100_16777215_00_images_stories_Vaheseinad_wcvaliseinat-3.jpg b_150_100_16777215_00_images_stories_Vaheseinad_wcvaliseinat-4.jpg

Lisateave ja hinnapakkumised: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. / 557 4464

 

Sinu Divider.