b_150_100_16777215_00_images_stories_Liuguks_classic-1.jpgb_150_100_16777215_00_images_stories_Liuguks_prestige-1.jpgb_150_100_16777215_00_images_stories_Liuguks_solid-1.jpgLiuguksed Roll10 Liuguksed Roll40Liuguksed Roll41

 

Divider liuguksed on tuntud oma praktilise materjalivaliku, erinevate stiilide, hääletu ning kerge liikumise poolest. Suurt tähelepanu on pööratud ka ohutusele, kőrgele kasutusmugavusele ning vastupidavusele.


Liuguksed valmistatakse eranditult kvaliteetsetest materjalidest. Kőik liugrattad on varustatud kuullaagritega, alarattad on täiendavalt varustatud alasiinist väljahüppamist takistavate vedrudega. Kőik kasutatavad peeglid ja klaasid on valmistatud karastatud klaasist vői varustatud turvakilega.

Liuguksed on kasutatavad nii garderoobiustena kui ka ruumijagajatena. Liuguks toetub pőrandale kinnitatud alasiinis liuglevatele liugratastele ning ülalt ohjab ust lakke vői seinale kinnitatud ülasiin. Ülasiini sisse on vőimalik peita ka ukse pehmet sulgumist tagava softsulguri. Ukse fikseerimiseks ja peatamiseks soovitud asendis on siinis spetsiaalne fiksaator või stopper.

Esimene samm Sinu liuguste valikul on profiili valik.

Liuguksed Classic ja Trend on ühelt poolt vaadeldavad profiiluksed, mis sobivad ideaalselt garderoobiusteks.

Liuguksed Prestige ja Solid, on kahelt poolt vaadeldavad ja sobivad suurepäraselt nii garderoobiusteks, kui ka ruumieraldajateks.
Uksesisudena saad kasutada erinevaid peegleid, melamiinplaate, taustvärvitud ja toonklaase, naturaalspooniga kaetud MDF plaate, mida omavahel nii horisontaal- kui vertikaalsuunas kombineerides leiad kindlasti isikupärase ja Sinu interjööriga sobiva lahenduse.

Stiilsed ja inerjööriga sobivad liuguksed on valik pikaks ajaks.

 

Lisateave ja hinnapakkumised: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. / 557 4464

Sinu Divider.