Classic - Liuguks Classic on välja töötatud kasutamiseks koos garderoobikappidega ning väiksemate avade ette. Samas on raamiprofiilid piisava jäikusega, et valmistada liuguksi kuni laiuseni 1200 mm ja kõrguseni 2600 mm, mis on piisav enamikes kodulahendustes. Osade materjalide puhul on ukselehe laius piiratud 950 mm-ga.
Uste liugrattad on täiendavalt varustatud alasiinist väljahüppamist takistavate vedrudega. Saab kasutada avatäiteid paksusega 4 ja 10 mm. Kõik nimetatud paksustega klaasid ja peeglid paigaldatakse ukse sisse spetsiaalse tihendi abil. Classic liuguksed on ühelt poolt vaadeldavad ning neile ei ole võimalik paigaldada softsulgurit.
Raami toonid: anodeeritud hõbedane, valge, šampanja ja kõik RAL värvitoonid.

Classic b_150_100_16777215_00_images_stories_Liuguks_valge41.jpg Hobe Pronks RAL

 

Prestige - Prestige liuguks pakub kõige laiemaid kasutusvöimalusi. Sellele liuguksele ei ole turul vastavat ei liikumise kerguse, tehniliste funktsionaalsete võimaluste ega atraktiivse materjalide/värvide kollektsiooni ulatuse osas. Naturaalse puidu, metalli ja klaasi väljapeetud kooslus, ühendatuna tehniliste võimalustega. Kasutatakse avatäiteid paksusega 4, 6, 8 ja 10mm.
Prestige liugustest saab moodustada nurga all kohtuvaid sise- või välisnurkasid. Nurgalahenduse spetsiaalprofiilid tagavad ühenduse hea väljanägemise.
Prestige liuguksi saab paigaldada ka kaldlae alla piki kaldlage või sellega risti. Sellisel juhul varjab alumiiniumist ülaprofiili sobiva tooniga 10mm paksune melamiin- või spoonitud plaadist iluliist.
Prestige liuguksed on kahelt poolt vaadeldavad liuguksed, neid saab kasutada nii garderoobiustena kui ka ruumieraldajatena. Prestige liugustele saab paigaldada ka softsulguri.
Prestige liuguste suurimad mõõdud: laius 1800mm, kõrgus 3000mm.
Raami toonid: anodeeritud hõbedane, valge, šampanja, kõik RAL värvitoonid.

Prestige Valge Hobe Pronks RAL

 

Solid - Solid liuguks pakub veelgi laiemaid kasutusvõimalusi. Solid liuguksed on kahelt poolt vaadeldavad liuguksed, neid saab kasutada nii garderoobiustena kui ka ruumieraldajatena. Solid liugustele saab paigaldada ka softsulguri. Solid liugustes kasutatakse avatäiteid paksusega 4, 6, 8 ja 10mm.
Solid liugustest saab moodustada nurga all kohtuvaid sise- või välisnurkasid. Nurgalahenduse spetsiaalprofiilid tagavad ühenduse hea väljanägemise.
Solid liuguksi saab paigaldada ka kaldlae alla piki kaldlage või sellega risti. Sellisel juhul varjab alumiiniumist ülaprofiili sobiva tooniga 10mm paksune melamiin- või spoonitud plaadist iluliist.
Solid liuguste suurimad mõõdud: laius 1800mm, k?rgus 3000mm.
Profiilid: anodeeritud hõbedane, valge, šampanja, kõik RAL värvitoonid.

Solid Valge Hobe Pronks RAL

 

Trend - Trend liuguks on kollektsiooni üks lihtsamaid ja soodsamaid liugukse tüüpe, mis sobib garderoobiukseks. Ukselehe moodustab 22 mm paksune kanditud melamiinplaat. Ukse varustuses on tagant süvistatud liugrattad. Trend liuguks on ühelt poolt vaadeldav liuguks, millele saab paigaldada ka softsulguri. Ukse liigutamiseks on pakkuda erinevaid käepidemete variante – süvistatud või reelingkäepide.
Trend liuguste suurimad mõõdud: laius 1350 mm, kõrgus 2550 mm.
Profiilid: valge, helehall, kask, tamm, pähkel, wenge, lubjatamm, hall

 

b_150_100_16777215_00_images_stories_Liuguks_trend.jpg Valge Helehall Kask Tamm Pahkel Wenge Lubjatamm Hall

 

Roll10 - kitsa ning trendika alumiiniumprofiiliga liuguks, mis rõhutab eriti uksesisu materiali. Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm. Kitsas alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm. Ühelt poolt vaadeldav liuguks, sobib ideaalselt kapi- ja garderoobiukseks.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, kask, tamm, kirss, hõbekirss, hele pähkel, tume pähkel, pöök, RAL 7024

Roll10 Valge Hõbe Pronks RAL7024 Kask Pöök Kirss Hõbekirss Hele pähkel Tume pähkel

Roll20 – Liuguks Sinule, kes Sa hindavad puidutoonide hubast meeleolu. Roll20 liugukse puhul kasutame melamiinkattega ning 92mm laiust püstprofiili. Roll20 liuguksed on varustatud spetsiaalsete suurt raskust taluvate alaratastega, tänu millele on võimalik neid raskeid uksi teha laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2650mm. Valikus on kahte tüüpi käepidemeid - reelingkäepidemed ja süvistatud käepidemeid. Roll20 liuguks on ühelt poolt vaadeldav, sobib ideaalselt kapi- ja garderoobiukseks.
Raami tooni valik: valge, kask, pöök, hõbekirss, wenge, hele pähkel, valge mänd, lubjatamm

Roll20 Valge Kask Pöök Kirss Tamm VENZA Hele pähkel Tume pähkel Wenge Lubjatamm Valge mänd

Roll40 – trendikas neljakandiline püstprofiil rõhutamaks korrektsust, stiilsust ja modernset meeleolu. Roll40 liugukse puhul on võimalik kasutada reeling- ja süvistatud käepidet. Tugev alumiiniumprfiil võimaldab teha väga suuri uksi laiusega kuni 1800mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutame ainulaadset topeltrataste süsteemi.
Liugust on võimalik kasutada ruumieraldajana.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, RAL 7024 või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

Roll40 Valge Hõbe Pronks RAL7024

Roll41 – aegumatu liuguste klassika. Suurepärased liuglemisomadused ja raamkäepidemed võimaldavad Roll41 liuguksi kasutada nii kapiustena kui ka ruumieraldajana. Vastupidav alumiiniumprofiil võimaldab teha uksi laiusega kuni 1500mm ja kõrgusega kuni 3000mm. Raskete uste puhul kasutame ainulaadset topeltrullikute süsteemi.
Liugust on võimalik ka kasutada ruumieraldajana.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, RAL 7024 või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

Roll41 Valge Hõbe Pronks RAL7024

Roll70 – naturaalse spoonraamiga liuguks eriti hubase ning ainulaadse tulemuse saavutamiseks. Raami laius 92mm ja paksus 32mm. Roll70 liuguks on varustatud spetsiaalsete suurt raskust taluvate alaratastega. Uksi on võimalik teha laiusega kuni 1200mm ja kõrgusega kuni 2650mm. Ühelt poolt vaadeldav, sobib ideaalselt kapi- ja garderoobiukseks.
Raami tooni valik: kask, pöök, tamm

Roll70 Kask Pöök Tamm

Elegance – elegantne horisontaalprofiilideta uksemudel, kus ukse melamiinsisu ääristavad vaid vertikaalprofiilid. Ühelt poolt vaadeldav liuguks, sobib ideaalselt kapi- ja garderoobiukseks.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, RAL 7024 või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

  Valge Hõbe Pronks RAL7024

Symphony – vaoshoitud ja tasakaalukas ukseprofiil, millesse on kätketud võimalus ühendada uudsel moel erinevaid värve ja materjale. Ukse püstprofiilis asuvat soont saab täita erinevate materjalidega, mis annab uksele eriti stiilse ilme. Liugust on võimalik kasutada ka ruumieraldajana.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, RAL 7024 või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

Symphony Valge Hõbe Pronks RAL7024


Exclusive – massiivne alumiiniumprofiilist ukseprofiil, millest saame valmistada üle 2000 mm laiusi ja üle 3000 mm kõrgusi uksi. Liugust on võimalik kasutada ka ruumieraldajana.
Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, RAL 7024 või RAL-kataloogi alusel sobilikku tooni värvitud.

Exclusive Valge Hõbe Pronks RAL7024

 

Lisateave ja hinnapakkumised: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. / 557 4464

 

Sinu Divider.